Powrót na górę strony 

Skontaktuj się z nami  ➤

Hebel stolarski z jasnego drewna
Lokalizacja firmy Staszewski
Ikona telefonu komórkowego

Dachowa, gm. Kórnik

(62-023, Wielkopolska)

508 148 606

(pon.-pt., od 9:00 do 17:00)

Logo firmy Staszewski - okiennice drewniane | okiennice z drewna | drewniane okiennice z drewna " okna drewniane
Drewniane okna, okiennice z drewna, drzwi drewniane | Stolarstwo Staszewski

Witryny z drewna

Drewno to materiał kojarzony ze stylem, wysublimowaniem, poczuciem estetyki. Z tego powodu na drewnianą oprawę swoich produktów i usług często decydują się sprzedawcy usług i towarów luksusowych czy marek premium. Pr

Witryna drewniana firmy jubilerskiej wyprodukowana przez firmę Stasazewski.

Witryny potrafią wyeksponować nie tylko produkty lub usługi, ale także wizerunek firmy

Mając na uwadze różnorodność architektoniczną i preferencje Klienta, styl wykonania witryny dopasowujemy zarówno do budynków nowoczesnych, jak i obiektów zabytkowych czy kamienic, zachowując indywidualny charakter wykonania współgrający z resztą elewacji budynku.

 

Bezpieczeństwo sklepu poprawią zastosowane w witrynie szyby antywłamaniowe, uniemożliwiające przedostanie się do pomieszczenia z zewnątrz. Oprócz podstawowej funkcji szyby mogą pozytywnie wpłynąć również na termoizolację, obniżając koszty utrzymania lokalu.

 

Dopełnieniem kwestii bezpieczeństwa jest użycie systemu ryglowania, zamka rolkowego i samozamykacza. Zabezpieczenia te nie tylko gwarantują ochronę sklepu, ale są też komfortowe i proste w obsłudze dla personelu.

 

Obecnie głównym asortymentem firmy są okiennice drewniane na zamówienie. Aktualną ofertę znajdą Państwo TUTAJ.

Witryna sklepowa to nie tylko wizytówka. Odpowiednio dobrana i wykonana może znacząco poprawić ekspozycję produktów, stanowiąc dla nich ozdobną ramę zachęcającą do odwiedzenia sklepu lub lokalu. Oprócz pozostawienia niezapomnianego pierwszego wrażenia witryna stanie się też przyciągającym spojrzenia elementem krajobrazu, wpływając tym samym na renomę i rozpoznawalność przedsiębiorstwa.

 

Wykonujemy drzwi z drewna krajowego i egzotycznego. Proponujemy witryny w bogatej ofercie kolorystycznej, do ich wykonania stosujemy wysokiej jakości lakiery i bejce sprawdzonych niemieckich producentów. 

 

Witryny wyposażamy w uchwyty, gałki oraz klamki w odcieniu współgrającym z barwą drewna, wykonane w mosiądzu, patynie lub, na życzenie Klienta, z zastosowaniem innych środków.

Galeria witryn sklepowych

Logo firmy | Drewniane okiennice | Shutters | Drewniane rolety drewniane | Stolarstwo Staszewski

© 2013-2024 Laura Kantorska/Nexus Interactive

wszelkie prawa zastrzeżone - kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione.

O firmie

Kontakt

Strona główna