Lokalizacja firmy Staszewski
Ikona telefonu komórkowego

Dachowa, gm. Kórnik

(62-023, Wielkopolska)

508 148 606

(pon.-pt., od 9:00 do 17:00)

Logo firmy Staszewski - okiennice drewniane | okiennice z drewna | drewniane okiennice z drewna " okna drewniane
Staszewski Mariusz | Drewniane okna, okiennice z drewna, drzwi drewniane

Stolarstwo Staszewski

Firma “Staszewski” działa na rynku od 1993 roku.

 

Już od początku istnienia zakładu naszą specjalnością jest stolarka otworowa - produkujemy okiennice drewniane. Wykonujemy też drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna jednoramowe w systemie EURO.


Nasze produkty zdobią budynki w Polsce i za granicą.

Okiennice drewniane we wszystkich wzorach i wariantach
Brama wjazdowa z drewna
Ażurowe, drewniane ogrodzenie
Schody drewniane - detal
Drzwi drewniane w stodole
Drewniane drzwiczki w stodole
Schody z drewna na wymiar wewnątrz domu
Drewniany domek na placu zabaw
Drewniany plac zabaw w kształcie statku pirackiego
Jasne schody drewniane we wnętrzu domu
Klatka schodowa ze schodamiz  ciemnego drewna
Drewniane, solidne schody z ciemnego drewna
Biurko z szufladami wykonane w drewnie
Schody z drewna z zabiegiem
Domek drewniany z desek, okienko drewniane
Drewniane schody z zabiegiem wewnątrz domu
Schody z jasnego drewna prowadzące na taras
Ciemne schody drewniane we wnętrzu domu

Fachowa pomoc, produkty stolarskie wysokiej klasy i 30 lat doświadczenia w branży

Nasze wyroby cechuje wysoka jakość, którą uzyskujemy dzięki używaniu w naszych projektach wysokiej jakości materiałów sprawdzonych na rynku firm. Potwierdzeniem tego jest gwarancja na nasze produkty. Niepowtarzalność wzornictwa zawdzięczamy indywidualnemu dopasowaniu projektu i doświadczeniu, będącego efektem 30 lat współpracy i zaufania naszych klientów.

 

Zapewniamy profesjonalną obsługę, począwszy od bezpłatnego doradztwa w wyborze najlepszych rozwiązań dla danego projektu, poprzez pomiar i wycenę, skończywszy na transporcie i montażu gotowego wyrobu na miejscu docelowym.

 

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo głównie okiennice z drewna. Polecamy zwłaszcza podstronę > drewniane okiennice, gdzie znajdą Państwo aktualne realizacje.

Zakład stolarski STASZEWSKI to firma której historia sięga lat 90. Od tamtej pory realizacje stolarskie można spotkać w wielu miejscach Polski - najwięcej w województwie wielkopolskim, skąd firma się wywodzi. Już od dnia założenia specjalizujemy się w stolarce otworowej - drewniane okiennice, okna i drzwi to produkty, które są znakiem rozpoznawczym firmy dzięki ogromnemu doświadczeniu i precyzji w ich wytwórstwie.

 

Jako zakład rzemieślniczy specjalizujemy się także w wykonywaniu konstrukcji nietypowych, takich jak witryny sklepowe, ogrody zimowe czy okiennice z drewna. 

 

Nasza oferta jest ściśle dopasowana do indywidualnych wymagań Klienta. Pozwala to na realizację oryginalnych pomysłów i wzorów, np. drzwi z witrażami w bogatej kolorystyce, wykonanych w różnych rodzajach drewna (w tym gatunków egzotycznych) czy ogrodów zimowych o nietypowych kształtach z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technicznych, których zastosowanie zapewnia bezawaryjne działanie.

A to też Mariusz, no ale co zrobić

Umie zrobić okna i drzwi i wszystko, ale niestety jest już żonaty.

 

Wszystkie nasze okiennice są rzeźbione przez tresowane korniki które według uznania Klienta rzeźbią ornamenty w stylu jońskim, doryckim lub korynckim. Umieją też trochę Bauhausu.

 

 jakieś takie ekstra długie tłumaczenie co to jest okiennica, jak działa, takie chuje muje konieczne z punktu widzenia marketingu, jakieś roto, sroto, no ten tekst z Google Dysku

 

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

Zobacz aktualny cennik  ➤

Skontaktuj się z nami  ➤

Hebel drewniany
Logo firmy Stolarstwo Staszewski

© 2013-2024 Laura Kantorska/Nexus Interactive

wszelkie prawa zastrzeżone - kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione.

O firmie

Kontakt

Strona główna