Powrót na górę strony 

Skontaktuj się z nami  ➤

Hebel stolarski, prace stolarskie
Lokalizacja firmy Staszewski
Ikona telefonu komórkowego

Dachowa, gm. Kórnik

(62-023, Wielkopolska)

508 148 606

(pon.-pt., od 9:00 do 17:00)

Logo firmy Staszewski - okiennice drewniane | okiennice z drewna | drewniane okiennice z drewna " okna drewniane
Drewniane okna, okiennice z drewna, drzwi drewniane | Stolarstwo Staszewski

Drzwi zewnętrzne drewniane

To właśnie drzwi zewnętrzne są naszym zaufanym strażnikiem dobytku, prywatności i miru domowego. Aby spełniały tę funkcję, konieczne są nie tylko estetyka i jakość wykonania, ale również solidna konstrukcja i zabezpieczenia.

 

Drewniane drzwi zewnętrzne to znakomite połączenie nowoczesnych i eleganckich rozwiązań z tradycyjnym wyglądem i funkcją.

Drzwi drewniane okiennice drewniane drzwi zewnętrzne | Drzwi z drewna | Stolarstwo Staszewski

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz - drewniane drzwi zewnętrzne sprawdzą się w tym niezawodnie

Podczas montażu stosujemy ościeżnice standardowe lub regulowane. Ościeżnice regulowane umożliwiają dokładne dopasowanie ich do grubości muru. 

 

Przy drzwiach przeszklonych możemy zamontować bezpieczną szybę P2 lub szyby antywłamaniowe, Dobór szyby może być nie tylko bezpieczny, ale też estetyczny - wśród dostępnych rozwiązań są szyby refleksyjne, matowe, jak również z witrażami lub z wykorzystaniem szkła ornamentowego.

 

Obecnie firma produkuje głównie okiennice drewniane. Aby zapoznać się z aktualną ofertą, proszę kliknąć TUTAJ.

W kształtowaniu charakteru budynku znaczącą rolę odgrywają odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne, które nie tylko zapraszają do wnętrza, ale są również stylowym wykończeniem jego frontowej części. Aby ta “wizytówka” domu prezentowała się na jego tle jak najkorzystniej, wszystkie nasze drzwi wykonujemy według indywidualnych projektów.

 

By zapewnić komfort i bezpieczeństwo, zapewniamy atestowane wkładki, zawiasy SIMONSWERK oraz zamki wielopunktowe firmy GU, choć - w zależności od preferencji Klienta - istnieje również możliwość wyposażenia drzwi w sprzęt innych producentów.

 

Przy drzwiach przeszklonych proponujemy bezpieczne szyby klasy P2 lub szyby antywłamaniowe dostępne w różnych kolorach, refleksyjne, matowe lub ornamentowe, które oprócz podkreślenia walorów estetycznych drzwi znacząco poprawiają bezpieczeństwo domu. Są też odporne na uszkodzenia mechaniczne, a w razie uderzenia ich kawałki nie rozpryskują się po pomieszczeniu.

Galeria drzwi zewnętrznych

Logo firmy | Drewniane okiennice | Shutters | Drewniane rolety drewniane | Stolarstwo Staszewski

© 2013-2024 Laura Kantorska/Nexus Interactive

wszelkie prawa zastrzeżone - kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione.

O firmie

Kontakt

Strona główna