Lokalizacja firmy Staszewski
Ikona telefonu komórkowego

Dachowa, gm. Kórnik

(62-023, Wielkopolska)

508 148 606

(pon.-pt., od 9:00 do 17:00)

Logo firmy Staszewski - okiennice drewniane | okiennice z drewna | drewniane okiennice z drewna " okna drewniane
Drewniane okna, okiennice z drewna, drzwi drewniane | Stolarstwo Staszewski

Drewniane ogrody zimowe

Wspaniałe miejsce dla wypoczynku, poprawienia samopoczucia i pielęgnowania roślin.

 

Ogród zimowy z drewna umożliwia relaks wśród zieleni niezależnie od pory roku, zapewniając ciche i osłonięte od warunków atmosferycznych miejsce do wypoczynku i spotkań rodzinnych lub w gronie przyjaciół.

Ogród zimowy | Ogrody zimowe | Okiennice na wymiar | Stolarstwo Staszewski

Zimowy spacer wśród kwitnącej zieleni? To marzenie, które może się spełnić

Ogrody wykonujemy z drewna klejonego w sośnie, mahoniu i innych gatunkach, dopasowane do elewacji domu, w nowoczesnych i stylowych kształtach. Stosujemy szeroką paletę kolorów lazurujących, eksponujących fakturę drewna lub według wzornika RAL. Montujemy w nich elementy drzwiowe w formie rozwiernej, przesuwnej lub przesuwno-składanej.

 

W konstrukcji dachu ogrodu stosujemy lekkie, przezroczyste płyty poliwęglanowe z warstwą chroniącą przed promieniowaniem UV lub szybę bezpieczną – hartowaną. Na życzenie Klienta możemy w nim zamontować również okna dachowe. Przeszklenia wykonujemy z szyb niskoemisyjnych z możliwością zastosowania szyb bezpiecznych i antywłamaniowych.

 

Optymalny klimat dla roślin i użytkowników ogrodu zapewniamy dzięki zastosowaniu specjalistycznych systemów wentylacyjnych sprawdzonych producentów (RENSON, SIEGENIA), sterowanych ręcznie lub automatycznie.

 

Wszystkie ogrody zimowe produkujemy z uwzględnieniem sugestii klienta, jednak obecnie firma specjalizuje się w produkcji drewnianych okiennic na zamówienie. Aktualną ofertę znajdą Państwo na tej podstronie.

Trudno wyobrazić sobie przytulniejsze miejsce, niż ogród zimowy. To tam, sami, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi możemy rozkoszować się widokiem jesiennego lub zimowego pejzażu za oknem, ciesząc się ciepłem panującym wewnątrz i przyjmując gości w cichym, sprzyjającym rozmowie, komfortowym miejscu.

 

To wspaniałe miejsce do samodzielnej aranżacji, które powoduje, że możemy w nim najlepiej wyrazić siebie i charakter naszego domu. Obecność roślin w ogrodzie zimowym polepsza koncentrację, samopoczucie i nastrój, uspokaja, wpływa również na poziom wilgoci  w pomieszczeniach i poprawia jakość powietrza. 

Dbając o niepowtarzalność naszych produktów, wszystkie ogrody zimowe wykonujemy na indywidualne zamówienie.

Galeria ogrodów zimowych

Powrót na górę strony 

Skontaktuj się z nami  ➤

Logo firmy | Drewniane okiennice | Shutters | Drewniane rolety drewniane | Stolarstwo Staszewski

© 2013-2024 Laura Kantorska/Nexus Interactive

wszelkie prawa zastrzeżone - kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione.

O firmie

Kontakt

Strona główna