Powrót na górę strony 

Skontaktuj się z nami  ➤

Lokalizacja firmy Staszewski
Ikona telefonu komórkowego

Dachowa, gm. Kórnik

(62-023, Wielkopolska)

508 148 606

(pon.-pt., od 9:00 do 17:00)

Logo firmy Staszewski - okiennice drewniane | okiennice z drewna | drewniane okiennice z drewna " okna drewniane
Drewniane okna, okiennice z drewna, drzwi drewniane | Stolarstwo Staszewski

Drewniane drzwi wewnętrzne

Drzwi drewniane wewnątrz pomieszczeń nadają ostateczny charakter całej kompozycji wnętrza. Ich umiejętny dobór potrafi przesądzić o naszych wrażeniach podczas pobytu w danym miejscu.

 

Ich zalety mają nie tylko charakter wizualny - piękne i funkcjonalne drzwi z drewna to możliwość łączenia wrażeń estetycznych z praktycznym podejściem w kwestiach komfortu, wygody oraz bezpieczeństwa.

Drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar | Stolarstwo Staszewski

Drzwi wewnętrzne z drewna  -  to charakter wnętrza, estetyka i funkcjonalność w jednym

Ten element aranżacji, nie tylko funkcjonalny ale i estetyczny, często poprawia walory wizualne, umożliwiając np. postrzeganie firmy jako profesjonalnej lub wnętrza domu jako komfortowego i przytulnego. Drewniane drzwi wewnętrzne uwydatniają charakter, jaki chcielibyśmy nadać wnętrzu. Chronią też naszą prywatność oraz dobytek przed niepowołanymi osobami.

 

Różnorodność pomieszczeń to także różnorodność wykorzystanych w nich rodzajów drewna - potrafimy dostosować się do wymagań. Wykonujemy drzwi zarówno z drewna klejonego (dającego ogromne możliwości personalizacji produktu), jak również litego (które jest łatwiejsze w renowacji, bardziej ekologiczne, a także wytrzymalsze). 

 

Nasze drzwi drewniane są wykonywane na indywidualne zamówienie, ponieważ tworzone są z myślą o konkretnym wnętrzu i zgodnie z preferencjami klienta. 

Drzwi wykonujemy w gatunkach drewna zarówno krajowych, jak i egzotycznych. Konstrukcja drzwi wykonana jest z litego drewna.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rozwiązania: drzwi z drewna litego oraz klejonego, w dowolnej kolorystyce, z zastosowaniem wysokiej jakości uszczelek powstrzymujących rozchodzenie się dźwięków i zapobiegających ucieczce ciepła z pomieszczenia. 

 

Ostatnim krokiem jest zastosowanie efektownych okuć i klamek, które dopełnią charakteru tej części stolarki i dzięki którym wykonane z drewna drzwi pozostaną w harmonii ze stylem całego wnętrza.

 

Na dziś firma specjalizuje się głównie w wytwórstwie okiennic z drewna na zamówienie. Aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą, proszę kliknąć TUTAJ.

Galeria drewnianych drzwi wewnętrznych

Logo firmy | Drewniane okiennice | Shutters | Drewniane rolety drewniane | Stolarstwo Staszewski

© 2013-2024 Laura Kantorska/Nexus Interactive

wszelkie prawa zastrzeżone - kopiowanie treści i zdjęć jest zabronione.

O firmie

Kontakt

Strona główna