Okiennice

Produkowane przez nas okiennice można instalować zarówno w obiektach nowych jak i istniejących. Okiennice wykonujemy z gatunków krajowych oraz egzotycznych.
Zastosowanie okiennic drewnianych, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, w znacznym stopniu zapobiega utracie ciepła z pomieszczeń, chroni także przed hałasem.

Produkowane przez nas okiennice można instalować zarówno w obiektach nowych, jak i istniejących. Wykonywane są z drewna litego, z gatunków krajowych i egzotycznych, w różnych wzorach i rodzajach: - deskowe (pionowe i poziome),
- deskowe w ramie,
- płycinowe,
- żaluzjowe,
- płycinowo-żaluzjowe,
- z ruchomymi lamelkami.

Różne kształty
Okiennice mogą występować w dowolnych kształtach: proste, skośne, łukowe, do okien jedno- ,dwu- i trzyskrzydłowych, także składane. Stosujemy specjalistyczne okucia firmy AGB, ROTO, które dają wiele możliwości montażu, w zależności od typu elewacji: na mur lub na ramę okienną. Umożliwiają zastosowanie różnych form otwierania: ręczne, na korbkę (otwieranie i zamykanie okiennicy bez potrzeby otwierania okna), dostępne są też mechanizmy elektryczne. Zamknięcie środkowe okiennicy uniemożliwia otwarcie jej od zewnątrz przez osoby niepowołane.

Kolory i impregnaty
Okiennice malujemy farbami akrylowymi lub impregnatem, szczególnie uwidaczniającym strukturę drewna, w dowolnych kolorach.

Wnęki okienne
Na życzenie Klienta istnieje możliwość obudowania wnęk okiennych ramami drewnianymi, wraz z opaskami , co pozwala na bezpieczne i stabilne zamontowanie okiennicy do muru, a także podnosi walory estetyczne elewacji.

Wyroby drewniane to najlepsze rozwiązania do ludzi lubiących naturalne materiały. Mają niezaprzeczalny urok i umożliwiają różnorodność aranżacji.

./.