Ogrody zimowe

Zastosowanie ogrodów zimowych pozwala na uzyskanie dodatkowej powierzchni mieszkalnej, poprawia bilans cieplny domu wyłapując ciepło słoneczne, wspiera również izolację akustyczną.
Ekologiczny, przyjazny dla człowieka materiał jakim jest drewno, pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, jest pięknym uzupełnieniem i wykończeniem wizerunku domu.

Ogrody zimowe to niezastąpione miejsce do wypoczynku w chłodniejsze dni. Przytulne i kameralne wnętrze poprawia samopoczucie i sprzyja rozmowie. Obecność roślin polepsza koncentrację i wpływa kojąco na psychikę. Nasze ogrody zimowe cieszą oko również z zewnątrz dzięki fachowej realizacji projektów i dobrym jakościowo produktom, dzięki czemu wyglądają stylowo i niepowtarzalnie.
Oferowane przez nas ogrody zimowe wykonujemy z drewna klejonego w sośnie, mahoniu i in., w nowoczesnych kształtach, dopasowane do elewacji domu, w szerokiej gamie kolorów lazurujących, eksponujących fakturę drewna lub według palety RAL.
Montujemy w nich elementy drzwiowe w formie rozwiernej, przesuwnej lub przesuwno-składanej.
Dach ogrodu wykonujemy z lekkich, przezroczystych płyt poliwęglanowych z warstwą chroniącą przed promieniowaniem UV lub z szyby bezpiecznej – hartowanej, przeszklenia natomiast z szyb niskoemisyjnych z możliwością zastosowania szyb bezpiecznych i antywłamaniowych.
Zastosowanie specjalistycznych systemów wentylacyjnych znanych firm (SIEGENIA, RENSON) ze sterowaniem ręcznym lub automatycznym, zapewnia optymalny klimat dla człowieka i roślin. Można zamontować również okna dachowe.
Ogród zimowy jest produkowany na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem oczekiwań i gustu klienta.

./.