Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne wykonujemy z drewna klejonego, z sosny, mahoniu lub gatunków egzotycznych, okleinowane lub z drewna litego.
Oferujemy różnorodne wzory, które można dowolnie modyfikować, co pozwala na dostosowanie wyrobu całkowicie do wymagań Klienta.

Wygląd drzwi wewnętrznych decyduje o charakterze pomieszczenia – czy będzie to miejsce przytulne i komfortowe, czy też będzie dawało poczucie elegancji i profesjonalizmu. Pomożemy Państwu we właściwym ich doborze, indywidualnie projektując drzwi najlepiej dopasowane do wnętrza.

Nasze produkty wykonujemy z drewna klejonego (jego główne cechy to plastyczność i dowolność wzorów) jak i litego (wytrzymałe, ekologiczne, łatwe w renowacji), z sosny, mahoniu oraz gatunków egzotycznych, a także okleinowane - do ich wykonania stosujemy wyłącznie wysokiej jakości okleiny naturalne.

Klamki i uszczelki
Odpowiednim wykończeniem naszych drzwi są - dopasowane do ich kolorystyki i stylu - uszczelki oraz klamki. Proponujemy klamki niklowane, mosiężne, w patynie lub inne, zgodnie z życzeniem klienta. Nasze drzwi są wyposażone także w regulowane ościeżnice, pomagające precyzyjnie dopasować je do grubości muru.

Kolorystyka drzwi
Jednym z najważniejszych kryteriów, jakie muszą spełnić drzwi, jest ich odpowiednia kolorystyka. Aby ją zapewnić, używamy wysokiej jakości lakierów i bejc, charakteryzujących się odpornością, trwałością i elastycznością. Nasze drzwi dostępne są we wszystkich wariantach kolorystycznych, transparentnych i kryjących.

./.